۰۹۱۹۷۹۴۷۵۳۲ info@academyahd.com

درخواست رژیم

درخواست رژیم

ارسال شده توسط جلیلی حجت

فرم درخواست رژیم

رژيم غذايي به صورت هردوره یکماه بوده که پنج رژیم دریافت خواهید کرد هر دوره۳۰روز پنج برنامه میدیم و یک پشتیبان نیز شما راتا پایان دوره همراهی خواهدکرد  برنامه های (رژیم سنجش،تقویت،آماده سازی،چربی سوزی یک،رژیم پایانی چرب سوزی دو)و ثبت نام در پشتیبان سایت در ناحیه کاربری امکان ارسال سوالات به صورت خصوصي با کارشناسان تغذیه فراهم گردیده است. هزينه ی رژيم غذايی ۱ ماهه ۶۵۰۰۰۰ هزار تومان  مي باشد که پس از کليک روي آيتم پرداخت، اطلاعات شما ارسال و به صفحه پرداخت بانک انتقال مي يابيد. درگاه بانک به صورت انلاین امکان پرداخت از کليه کارت هاي عضو شتاب را فراهم مي آورد. اطلاعات ايميل و شماره های تماس  را به درستی وارد نماييد. درصورتی که پرداخت به درستي صورت گيرد پس از پرداخت تا حداکثر ۴۸ -۲۴ ساعت رژيم غذايی به ايميل شما ارسال می گردد. افرادی که امکان پرداخت انلاين را ندارند می توانند به صورت پرداخت در شعب بانک يا واريز کارت به کارت اقدام نمايند. می توانند شماره کارت زیر را استفاده و پرداخت کارت به کارت انجام دهند.

قابل توجه متقاضيان رژیم غذایی:

براي رفتن به درگاه پرداخت آنلاین کیک کنید.

برای مراحل کارت به کارت و یا به صورت شعبه بانک با این شماره کارت انجام دهید. (بانک ملت)۶۱۰۴۳۳۷۷۶۳۶۹۵۷۸۸

براي درخواست رژيم غذايي به صورت پرداخت آنلاين فرم زير را پر نماييد.

پرکردن قسمت هاي ستاره دار الزامی است.

*یا احیانا متقاضیان ایمیل و نمی توانند درسایت رژیم دریافت کنند؟ می توانند در تلگرام پذیرش بشن و بعد برای پرداخت از درگاه های آکادمی  در سایت پرداخت انلاین انجام دهند!

شماره تلگرام و پذیرش آنلاین ۰۹۱۹۷۹۴۷۵۳۲

هزینه ی درخواست رژیم بروز می باشد و تا تاریخ ۹۶/۰۶/۲۹ ثابت بوده و تغییر نخواهد کرد هزینه درخواست رژیم غذایی یک ماه ۶۵۰۰۰۰ هزار تومان + مالیات صفر= ۶۵۰۰۰۰ هزار تومان مجموع پرداختی

 

ساخته شده توسطARForms
  • آذر ۲۲, ۱۳۹۵

به کـانـال تـلگرام مـا بپیـونـدیـد

اطلاع از رژیم ها و تخفیف ها عضویت در کانال ما